рус укр eng
  Головна О нас Продукція Контакти
Форпост - 1
Spinor
Vernada Geo
Vernada
Торсіонні поля
Бібліотека
Відео
Відгуки
Де купити
Замовити

Як перевірити?
Перевірка за допомогою приладу "ИГА-1"

Іспит проводиться за допомогою приладу "ИГА-1", який представляє собою високочутливий селективний вимірювач електромагнітного поля. Прилад виготовляється медико-екологічної фірмою "Лайт-2", м. Уфа, РФ.

На першому етапі необхідно зафіксувати безпечну відстань для користувачів від монітора без пристрою "Форпост-1". Величина цієї відстані знаходиться в межах 50-80 см для різних моніторів.

На другому етапі перед монітором, відповідно до інструкції по використанню, кладуть пристрій "Форпост-1" на відстані 5 см від екрану монітора. При цьому безпечну відстань від монітора, фіксують за допомогою "ИГА-1", відстань зменьшується до 10-15 см.


 Перевірка за допомогою апаратного комплексу "GRV-Camera"

Прилад "GRV-Camera", виробник - НДІ «Растр», м. Великий Новгород, Російська Федерація, що здійснює реєстрацію  випромінення пальців рук людини в полі високої напруги (метод ГазоРазрядной візуалізації, ефект Кірліана). У даних приладах після відповідних перетворень оптоволоконною системою і цифровим відеобластером інформація - біоенергограмми - зберігаються комп'ютером в графічному вигляді (ВМР). Спеціальними програмами проводиться математична обробка отриманих біоенергограмм, що дозволяє на підставі кількісної оцінки параметрів зображень здійснювати експрес-діагностику і спостереження (моніторинг) за психосоматичним станом людини в цілому, а також «енергетикою його внутрішніх органів.

Експеримент складається з 3 частин:

На першому етапі перед початком випробувань визначається і фіксується рівень стану здоров'я за показниками, отриманими при зйомці випромінненя десяти пальців рук випробуваного стандартним способом на приладі "GDV-Camera" у фоновому режимі.

Мал.1 Вихідна аура випробуваного

На другому етапі пропонується попрацювати за комп'ютером без захисного пристрою протягом 10 хв. По завершенню цього часу проводиться повторна зйомка на приладі "GDV-Camera".

Мал.2 Стан аури випробуваного після 10 хвилинного перебування перед монітором ПК, збільшення числа "пробїв" аури

На третьому етапі випробуваному пропонується відійти від зони випромінення монітора комп'ютера і потримати в руках пристрій "Форпост-1" протягом 10 хв. По завершенню цього часу проводиться повторна зйомка на приладі "GDV-Camera".

Мал.3 Стан аури випробуваного після 10 хвилинного впливу захисного пристрою, відновлення "пробїв" аури

Як видно з мал.2 монітори ПК пригнічуюче впливають на стан аури людини, тим самим знижують імунітет у користувачів. Але після застосування захисного пристрою "Форпост-1" мал.3, відбувається помітне відновлення аури людини, що сприятливо впливає на стан здоров'я.

     ООО Спинор Интеренешнл 2000-2011 Головна О нас Продукція Контакти Мапа сайту

Яндекс.Метрика

спинор, форпост, торсионные поля, аура, forpost, spinor, здоровье человека, защита, излучение, защита от излучений, биополе, безопасность, информационное, электромагнитное, компонента, нейтрализация, волны, GSM телефон, связь, базовые станции, мобильный телефон, биозащита, биологическое воздействие