рус укр eng
  Головна О нас Продукція Контакти
Форпост - 1
Spinor
Vernada Geo
Vernada
Торсіонні поля
Бібліотека
Відео
Відгуки
Де купити
Замовити

Торсіонна (інформаційна) компонента електромагнітного випромінювання - це фазове спотворення фізичного вакууму, що полягає у порушенні симетрії упаковки Фітона при проходженні через фізичний вакуум електромагнітних хвиль.

Слід зазначити, що торсіонне поле (ТП) може виникати не тільки при наявності електромагнітного випромінювання, його можуть генерувати будь-які предмети матеріального світу (формове торсіонне поле), різні структури в корі Землі, рослини, живі організми (біополе).

Прикладом торсіонних полів, що генеруються структурами в корі Землі, є, наприклад, геопатогенні зони, в народі: згубні місця, відьмині галявини. Такі міфи про конкретну географічній точці народжувалися у людей в слідстві багатовікового спостереження. Пастухи бачили, що тварини уникають цих місць, а самі люди відчували, перебуваючи в них, дискомфорт і занепокоєння. Страх перед невідомим наділяв ці місця чутками і повір'ями, в результаті чого і сформувалася їх негативна репутація. У свою чергу існують і місця сили, куди люди здавна приходять щоб відійти від повсякденних турбот і відновити запаси енергії. ТП умовно ділять на праві і ліві. Праве ТП є сприятливим для людини, ліве ТП робить негативний вплив.

Експериментально доведено, що велика частина електронних приладів генерує ліве ТП. У першу чергу це мобільні телефони, телевізори, монітори, ноутбуки, СВЧ печі. Окремо слід відзначити вишки антен базових станцій мобільного зв'язку, вишки вітрогенераторів.

Вважається, що електромагнітне випромінювання є головним фактором негативного впливу на людину. Однак, відповідно до останніх досліджень, які проводилися в Україні, Росії, Франції, основним фактором негативного впливу на здоров'я людини є саме торсіонна компонента електромагнітного випромінювання. Незважаючи на те, що рівень електромагнітного випромінювання багатьох електронних пристроїв зараз порівняно невисокий, торсіонне поле, що генерується цими пристроями може мати істотну величину.

Як відомо, єдиної теорії, що описує весь фізичний світ, поки ще немає. А значить, багато що ще належить дослідити. Хоча дослідження ТП йдуть вже кілька десятиліть, офіційна наука, як це було з багатьма новими напрямами, не поспішає визнавати ТП. Але так як є явище - то повинна існувати наука, яка намагається це явище описати і систематизувати. Ясна річ, що вивчення різноманітних місць з міфічними назвами на кшталт «відьомських полян» може викликати скептицизм. Але якщо відкинути упередження, то навряд чи хто або посперечається про те, що там відбуваються певні процеси, які вимагають детальних і ретельних досліджень. Цим зараз і займається невелика група вчених у всьому світі. Слід зазначити, що деякі згадки про ТП були і багато раніше. Відомий французький математик Елі Картан в 1922 році запропонував гіпотезу про існування торсіонних взаємодій, однак ця гіпотеза свого часу залишилася непоміченою і лише в 80-х роках ХХ століття до неї проявили інтерес вчені Україні та Росії.

Реальність така, що на сьогоднішній день існують прилади, за допомогою яких можна лише виявляти наявність / відсутність ТП, давати їх якісну оцінку, визначати «торсійний контраст». Найбільш ефективним і доступним методом виявлення та оцінки ТП є методи біолокації, відомі кілька тисячоліть.

Крім того, оцінювати дію ТП можна за допомогою непрямих методів, порівнюючи, наприклад, стан організму людини до і після впливу ТП. Для порівняння можна використовувати, наприклад, результати досліджень крові піддослідних або результати досліджень за допомогою діагностичної апаратури показує стан організму в реальному часі і його динамічні зміни.

Деякі люди можуть відчувати вплив лівого ТП, яке може проявлятися в деякому фізичному дискомфорті, занепаді сил, іноді больових відчуттях. В цілому можна сказати, що люди старшого віку більш чутливі, ніж молоді, жінки більш чутливі, ніж чоловіки. Однак, найбільш об'єктивним індикатором впливу ТП на живе є поведінка тварин. Тварини добре відчувають області поширення лівого торсіонного (інформаційного) поля і намагаються уникати їх.

     ООО Спинор Интеренешнл 2000-2011 Головна О нас Продукція Контакти Мапа сайту

Яндекс.Метрика

спинор, форпост, торсионные поля, аура, forpost, spinor, здоровье человека, защита, излучение, защита от излучений, биополе, безопасность,

SAPE ERROR: : dispenser-01.sape.ru/code.php?user=6f393aa261b41d6843b618a7c78561e6&host=spinor.kiev.ua&charset=UTF-8, type: file_get_contents

SAPE ERROR: : dispenser-02.sape.ru/code.php?user=6f393aa261b41d6843b618a7c78561e6&host=spinor.kiev.ua&charset=UTF-8, type: file_get_contents

информационное, электромагнитное, компонента, нейтрализация, волны, GSM телефон, связь, базовые станции, мобильный телефон, биозащита, биологическое воздействие