рус укр eng
  Головна О нас Продукція Контакти
Форпост - 1
Spinor
Vernada Geo
Vernada
Торсіонні поля
Бібліотека
Відео
Відгуки
Де купити
Замовити

Vernada Geo - захист від негативного впливу Wi-Fi, а тако ж геопатогенних зон в приміщенні

Пристрій Vernada Geo - нейтралізує вплив випромінювання Wi-Fi маршрутизатора, роутера, бездротових мереж, а також геопатогенних зон в квартирах, офісах та інших приміщеннях, захищаючи, таким чином, людей від згубного впливу випромінювань. Про те, що Wi-Fi мережі наносять шкоду організму, вже пишуть зарубіжні ЗМІ, а недавні дослідження українських вчених підтверджують ці дані - дивіться статтю.

Як використовувати Vernada Гео.

Прилад слід включити в електричну мережу. Пристрій можна включати в мережу в будь-яку розетку в будь-якій кімнаті, при цьому дія приладу поширюється на всі приміщення квартири, офісу (за умови, що всі вони запитані від однієї «фази»). 

Застосування, як працює Vernada Гео

Прилад складається з пластмасового корпусу, в якому знаходиться інвертор і система індикації мережі.

При включенні приладу здійснюється інверсія лівого торсіонного поля фазового дроту мережі в праве, що призводить до формування нового правого торсіонного поля, а реакцією на таку подію буде істотне зменшення рівня випромінювань Wi-Fi і геопатогенних зон на території, в якій знаходиться в якості провідника живлення згаданий фазовий дріт.

Про вплив Wi-Fi випромінювання

У зв'язку з розвитком Інтернету для бездротового підключення до всесвітньої електронної павутині широко впроваджується Wi-Fi система. Останнім часом в Інтернеті з'являється безліч статей з проблеми, чи небезпечні для здоров'я мережі Wi-Fi, причому розглядаються питання не тільки впливу випромінювання в цьому випадку на організм людини, а й на дерева, живі системи. Бездротові мережі наносять непоправної шкоди здоров'ю дітей та підлітків.

Відзначимо, що Wi-Fi діє на тій же частоті, що і мікрохвильова піч (мікрохвильовки). Для людини така частота зовсім не так вже і нешкідлива. Опубліковано величезне число досліджень, в яких доведено, що Wi-Fi негативно впливає на здоров'я ссавців, зокрема на здоров'я человека.В числі хвороб, що викликаються Wi-Fi, найчастіше фігурують рак, серцева недостатність, недоумство і погіршення пам'яті.

В США, Великобританії та Німеччини, все частіше відмовляються від Wi-Fi в школах, лікарнях, університетах. Vernada - Geo усуває негативну дію Wi-Fi усюди, де прилад включений в електричну мережу, причому для харчування Vernada - Geo і Wi-Fi використовується один і той же фазовий провід електричної мережі.

Як вказувалося раніше, при включенні приладу в мережу здійснюється інверсія лівого торсіонного поля фазового проводу мережі в праве, що рівнозначно формуванню нового торсіонного правого поля, а реакцією самого Wi-Fi на цю подію буде істотне зменшення рівня торсіонного поля, генерованого Wi-Fi на території , в якій знаходиться в якості провідника харчування згаданий фазовий провід.

Про вплив геопатогенних зон.

У світі існує досить переконлива статистика захворювань людей, що тривалий час знаходилися в геопатогенних зонах Землі (ГПЗ). Ці факти вимагають серйозного вивчення, проте, вже очевидна необхідність розробки пристрою для відвертання хвороботворної дії цих зон на біологічні системи.

Звичайний вплив ГПЗ на людину оцінюється за станом її здоров'я після тривалого перебування в зоні. Як правило, це здійснюється шляхом опитування вже хворих людей і встановлення наявності ГПЗ в місцях їх тривалого перебування за допомогою методу біолокації. Таких даних накопичилося дуже багато.
Дослідженнями впливу ГПЗ на людину займалися учені різних країн і різних спеціальностей.
Головними патогенними зонами фахівці вважають глобальні прямокутну і діагональну градусні сітки.

Прямокутна сітка орієнтована по сторонах світу. У наших широтах відстань між сітками складає близько 2 м. у напрямку північ - південь і 2,5 м. схід - захід. Ширина ліній сітки приблизно дорівнює 20 см. Є відомості про те, що ГПЗ та їх перетини - вузли, коливаються з періодичністю 1 місяць по циклоїді, зміщуючись від свого первинного положення на 1-1,5 м.

Тривале перебування людини в області впливу ГПЗ негативно відбивається на її здоров'ї. Особливо небезпечне долготривале перебування людини в місцях перетину цих ліній.
 При тривалому перебуванні в несприятливій зоні функції різних органів все більш і більш розлагоджуються. Людина неминуче захворює.

Тривале перебування в ГПЗ провокує функціональні порушення, прискорює розвиток запальних процесів і призводить до деформації енергокаркаса (власного біополя) організму і як наслідок до важких захворювань - різних форм раку, порушень коронарного і мозкового кровообігу, поліартриту, розсіяного склерозу, судинних і нервово-психічних захворюваннь.

Є ряд певних ознак того, що людина проводить свій відпочинок в ГПЗ : антипатія до місця перебування і місця сну, тривале засипання, поганий сон, неспокійний стан, втома вранці після пробудження, нервозність і депресія, прискорене серцебиття (тахікардія), охолоджені кінцівки. На жаль, лікарі не завжди зв'язують ці функціональні розлади з впливом ГПЗ, та проводять лікування фармацевтичними препаратами.

На сьогодні самим простим і надійним способом уникнути ризику виникнення серйозного захворювання, обумовленого дією лівих ТП ГПЗ - раз на рік міняти розташування спальних місць в квартирі. Цього вистачає, оскільки серйозні порушення можуть виникнути лише після тривалого перебування в ГПЗ.

Іншим надійним способом захиститися від негативної дії ГПЗ є використання захисного пристрою Vernada Geo.

Протокол випробування Vernada_Geo в Германії (Report tests of the "Vernada Geo" device no. 290914-3457-UA)
 

Перевірка пристроя Vernada Geo за допомогою приладів Іга-1 та Вега

     ООО Спинор Интеренешнл 2000-2011 Головна О нас Продукція Контакти Мапа сайту

Яндекс.Метрика

спинор, форпост, торсионные поля, аура, forpost, spinor, здоровье человека, защита, излучение, защита от излучений, биополе, безопасность, информационное, электромагнитное, компонента, нейтрализация, волны, GSM телефон, связь, базовые станции, мобильный телефон, биозащита, биологическое воздействие