рус укр eng
  Головна О нас Продукція Контакти
Форпост - 1
Spinor
Vernada Geo
Vernada
Торсіонні поля
Бібліотека
Відео
Відгуки
Де купити

Все більша кількість людей в сучасному світі починає піклуватися про своє здоров'я. А оскільки ми живемо в століття високих технологій та технічного прогресу, зростає інтерес до питання про вплив техногенних факторів на здоров'я людини.

Одним з техногенних факторів, що впливають на здоров'я людини, є широке використання різної електронної техніки. Дійсно, уявити сучасне життя без телевізора, комп'ютера чи мобільного телефону досить складно. Але як впливають на нас ці блага цивілізації?

Вважається, що шкоду здоров'ю людини наносять електромагнітні поля, що випромінюються моніторами персональних комп'ютерів, телевізорами, мобільними та радіотелефонами, іншою електронною технікою.

Але дослідження останніх років показали, що, крім електромагнітного випромінювання, є ще й торсіонні поля, які часто називають інформаційними (найбільш відомими дослідниками в цій галузі є Г.І.Шипов, А.Е.Акімов, О.В.Бобров, В.П.Казначеев, А.Р.Павленко). Експериментально встановлено, що електромагнітні випромінювання мають торсіонну (інформаційну) компоненту.

Незважаючи на всі досягнення сучасної фармакологічної медицини, цілий ряд хвороб перемогти або суттєво знизити їх кількість не вдаеться, в зв'язку з чим зростає інтерес і до нетрадиційної медицини.

У східній медицині здоров'я людини розглядається як гармонія трьох тіл: фізичного, енергетичного (біополя) та інформаційного. Хвороби фізичного тіла розглядаються як результат змін в інформаційному та енергетичному тілах. Торсіонна (інформаційна) компонента електромагнітних випромінювань діє на інформаційне та енергетичне тіла людини, тому ми говоримо про енергоінформаційний вплив, енергоінформаційний захист.

Наша компанія займається дослідженням впливу торсіонних полів на здоров'я людини і розробкою методів захисту людини від негативного впливу торсіонних полів вже понад 15 років. Відповідно до наших досліджень (в яких брали участь не тільки фахівці нашої фірми, але й фахівці з Франції, Росії, Швейцарії) в ряді випадків саме торсіонні (а не електромагнітні) поля є основним чинником негативного впливу на здоров'я людини.

В св'язку з чим були розроблені пристрої для захисту від випромінення - Форпост-1 та Спінор

Вплив на людину монітора ПК
(знімок аури методом газорозрядної візуалізації)

Початковий стан

 

Через 15 хвилин роботи на комп'ютері

 

На лівому знімку зображена аура людини, яка не піддавалася впливу випромінювань монітора ПК (телевізора і ін.) або мобільного телефону протягом кількох годин. Аура випробуваного має досить велику площу, відсутні розриви аури.

На правому знімку зображена аура людини, що знаходилася перед монітором ПК протягом 15 хвилин. Площа аури випробуваного значно зменшилася (енергетичне поле зменшилося), з'явилися розриви аури (смужка синього світіння або відсутня, або дуже тонка).

     ООО Спинор Интеренешнл 2000-2011 Головна О нас Продукція Контакти Мапа сайту

Яндекс.Метрика